Ar keltai pranašesni už kitus keliavimo būdus?

Keltai įgyja vis didesnį populiarumą, ir toks keliavimo būdas pasirenkamas pakankamai dažnai. Kartais iškyla klausimų, ar tokia transporto priemonė gali būti pranašesnė už kitus keliavimo būdus, ir kodėl vertėtų rinktis būtent tai. Taigi, kokie keltų pranašumai prieš kitas transporto priemones?

Žinoma, kalbant apie kelionės trukmę, keltas ar kita transporto priemonė niekada nebus greitesnė nei lėktuvas, ir kartais manoma, kad kelto rinktis neverta, nes kelionė bus pernelyg ilga. Vis dėlto, keliavimas keltu turi ir didelį pranašumą prieš kelionę lėktuvu – galite pasiimti tiek daiktų, kiek jų jums reikės kelionės metu, o bagažo svoris nebus ribojamas. Deja, keliaujantys lėktuvu gana dažnai skundžiasi, kad leistino rankinio bagažo svoris tampa vis mažesnis, ir tai sudaro šiokių tokių nepatogumų. Taigi, keliaudami keltu galite dėl to nesirūpinti, nes jūsų bagažas nebus sveriamas.

Norint keliauti į užsienio šalis, gana dažnai tenka derintis prie tam tikro kelionės laiko, ir tai ne visada yra patogu. Keltai į tam tikras šalis kursuoja šešis ar net septynis kartus per savaitę, todėl tikrai galite išsirinkti jums labiausiai tinkančią kelionės datą.

Nuvykus į svečias šalis autobusu, traukiniu ar lėktuvu, tenka ieškotis visuomeninio transporto ar taxi, kad pavyktų nusigauti į tam tikrą vietą, o taip pat kartais nusprendžiama išsinuomoti automobilį. Turbūt nereikia nė sakyti, kad automobilių nuomos kaina džiugina tikrai ne visada, todėl tai gali sau leisti tikrai ne kiekvienas.Keliaudami keltu jūs galite pasiimti lengvąjį automobilį, ir tai tikrai jums pravers – juk užsienio šalyje neteks rūpintis dėl transporto.

Gyvūnų mylėtojams kartais tenka susidurti su dilema, kur palikti auginti, kai vykstama atostogų, ir, deja, ne visada taip paprasta priimti geriausią sprendimą. Keliaudami keltu jūs galite pasiimti ir savo gyvūną, jei jis turi galiojantį skiepų pažymėjimą bei mikročipą. Taip pat svarbu laikytis tam tikrų sąlygų, kurias galite rasti keltų bendrovių internetiniuose puslapiuose.

Taigi, kelionės keltu turi iš tiesų nemažai pranašumų prieš kitas transporto priemones, o bilietų kaina tikrai prieinama kiekvienam.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.